• Adres IP 3.235.65.220

wtorek, 04, październik 2022 13:38

W przeddzień "Dnia Przedszkolaka" wybraliśmy się do pobliskiej sali zabaw Kosmos.

Dzieci ledwie przekroczyły próg sali zabaw - wspinały się, biegały, zjeżdżały, huśtały, kąpały w basenie z kulkami, jeździły samochodami... zabawom nie było końca.

Sala zabaw jest dzieciom znana , ale o wiele lepiej spędzało się w niej czas w towarzystwie wszystkich kolegów i koleżanek z przedszkola. Niestety podczas wesołej zabawy czas szybko mija… zmęczone, ale zadowolone wróciły do przedszkola.

"Międzynarodowy Dzień Kropki" obchodzony jest na całym świecie 15 września.

Jest to święto, które ma na celu pobudzanie kreatywności, pomysłowości, talentu i odwagi w pokonywaniu trudności.

Tak więc nasze przedszkolaki z grupy Tygryska podczas zajęć i zabaw osiągały te cele.

Basia - wrześniowa soleniznatka

Długo oczekiwany przez wszystkich rok szkolny 2022/23 rozpoczął się na dobre.

Przedszkolaki bardzo tęskniły za kolegami i koleżankami, za wspólnymi zabawami w przedszkolu i ogrodzie.

wrześniowi solenizanci - wszystkiego najlepszego !