Miesięcznie1959

• Adres IP 35.172.111.71

poniedziałek, 23, maj 2022 18:10
Ogłaszamy zbiórkę używanych zabawek do piasku.
Jeśli posiadacie Państwo nadmiar zabawek do piaskownicy – można się z nami podzielić.
W przedszkolu szybko się zużywają, bo korzysta z nich duża liczba dzieci.
              Dziękujemy, dzieci na pewno się ucieszą

W poniedziałek 21 marca obchodzimy Dzień Kolorowej Skarpetki.

Zadaniem rodziców jest ubranie  dziecku  dwóch kolorowych, niepasujących do siebie skarpetek

- a naszym zadaniem będzie wyjaśnienie powodu i sensu tej akcji.

22 marca (tj. wtorek) dzieci przychodzą ubrane na zielono.

Będziemy obchodzić Dzień Wiosny. W tym dniu będzie również teatrzyk  ze spektaklem pt. „Czarująca żaba”.

Informujemy, że można zakupić piękne zdjęcia z balu. Po obejrzeniu rodzic nie jest zobowiązany do ich zakupu.
Cena kompletu 38,00 zł (kpl. to zdjęcie panoramiczne całej grupy+ 1 duże+ 2 małe, wszystko w kolorowym albumie).
KONIECZNIE proszę przy zakupie mieć odliczoną gotówkę.

Albumy wydawane będą w oknie przedszkola.

W dniu 16.12 (czwartek) odbędzie się grupowa Wigilia

bardzo proszę aby dzieci w tym dniu były ubrane odświętnie.

Dziękuje

wychowawca grupy

Drodzy rodzice

w czwartek 03.12 będziemy nagrywać film z naszym tańcem dla wszstkich Górników z okazji ich święta.

Bardzo proszę aby w tym dniu dziewczynki miały ubrane białe rajstopy oraz białą bluzkę ( spódniczki będą z przedszkola), chłopcy czarne/granatowe spodnie oraz biała koszula.

Dziękuje.

wychowawca grupy.

Drodzy rodzice

W dniu 21 września ( wtorek) o godzinie 10.oo odbędzie się w naszej grupie pasowanie na przedszkolaka.

Na uroczystość może przyjść tylko jeden z rodziców lub opiekunów. Uroczystość będzie odbywać się w ogrodzie przedszkolnym ( w razie niepogody – w sali).

Bardzo proszę aby rodzice, którzy przyjdą na uroczystość zebrali się z tyłu ogrodu.

W tym dniu bardzo proszę aby wszystkie dzieci miały ubrane czarne spodnie / getry/ legginsy oraz jednokolorową bluzeczkę ( kolor oraz rękawek nie ma znaczenia).

Pasowanie będzie w formie zabaw ruchowych z udziałem rodziców proszę więc o wygodny ubiór.

Wychowawca grupy