• Adres IP 52.205.167.104

wtorek, 30, listopad 2021 21:33

Drodzy rodzice

w czwartek 03.12 będziemy nagrywać film z naszym tańcem dla wszstkich Górników z okazji ich święta.

Bardzo proszę aby w tym dniu dziewczynki miały ubrane białe rajstopy oraz białą bluzkę ( spódniczki będą z przedszkola), chłopcy czarne/granatowe spodnie oraz biała koszula.

Dziękuje.

wychowawca grupy.

Drodzy rodzice

W dniu 21 września ( wtorek) o godzinie 10.oo odbędzie się w naszej grupie pasowanie na przedszkolaka.

Na uroczystość może przyjść tylko jeden z rodziców lub opiekunów. Uroczystość będzie odbywać się w ogrodzie przedszkolnym ( w razie niepogody – w sali).

Bardzo proszę aby rodzice, którzy przyjdą na uroczystość zebrali się z tyłu ogrodu.

W tym dniu bardzo proszę aby wszystkie dzieci miały ubrane czarne spodnie / getry/ legginsy oraz jednokolorową bluzeczkę ( kolor oraz rękawek nie ma znaczenia).

Pasowanie będzie w formie zabaw ruchowych z udziałem rodziców proszę więc o wygodny ubiór.

Wychowawca grupy