• Adres IP 52.205.167.104

wtorek, 30, listopad 2021 20:46

Z okazji zbliżającego się Święta Górników w czwartek (tj.2 grudnia 2021r) będziemy nagrywać filmik.
Prosimy, aby nasze Kubusie Puchatki ubrane były na galowo,
tzn. chłopcy- biała koszula i czarne lub granatowe spodnie, a dziewczynki- biała bluzeczka, czarna lub granatowa spódniczka i białe rajstopki.

P.S.
Chciałybyśmy przebrać nasze dzieci w przedszkolne stroje, ale wszystko zależy od ilości dzieci obecnych w tym dniu,
stąd też nasza prośba, żeby wszyscy (dla pewności) byli ubrani na galowo.

Pozdrawiamy serdecznie.

Nasze Puchatki chcą wziąć udział w konkursie  fotograficzny pt „Rowerem przez Mysłowice” .
 Jeśli posiadają Państwo fotografię z wycieczki rowerowej na której widnieje interesujące miejsce w Mysłowicach, prosimy o nadesłanie jej
do wtorku  (21 września) do godz. 20.00 na maila grupowego ( z zeszłego roku).
Mile będą widziane także zdjęcia na których w tle będą nasze "starszaki na jednośladzie”.

Informacja dla rodziców z grupy Kubusia Puchatka

W środę tj.22 września Kubusie Puchatki będą obchodzić pierwszy Dzień Jesieni.
W  tym dniu prosimy, aby każdy „starszak” był ubrany na pomarańczowo, żółto lub miał na sobie założony  inny „kolor jesieni”.
Ponadto zachęcamy rodziców do wykonania wspólnie z dzieckiem oryginalnego jesiennego nakrycia głowy (kapelusz, czapka, beret itp.).
Wasze dzieła zostaną zaprezentowane podczas Pokazu Mody, który rozpoczniemy punktualnie o godzinie 8.00 rano.
Najciekawsze nakrycia głowy zostaną nagrodzone.

Dziękujemy.

Przypominami, że zgodnie z ustaleniami na zebraniu rodziców,

w poniedziałek 13 września, mama Laury (nskarbnik) będzie czekać na Państwa w przedszkolu od godziny 14.00