^
logo
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
  
  
  

Kto jest online

Dzisiaj29
Wczoraj120
Tygodniowo149
Miesięcznie1259
W sumie310087

Visitor Info

  • Adres IP 44.221.66.130
  • Browser: unknown
  • Browser Version: unknown
  • Operating System: unknown

Online

2
Online

wtorek, 18, czerwiec 2024 13:19
godlo2

OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH

Informacje o danych osobowych

Zgodnie z art.13 ust 1 i ust. 2  Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.  w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informuję:
     
Administrator Danych Osobowych : Przedswzkola nr 15, ul. E.Osmańćzyka 2 w Mysłowicach, reprezentowane przez Dyrektora
Inspektor Ochrony Danych : Monika Kania, e-mail; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w związku z: 
-  realizacja zadań własnych bądź zleconych określonych przepisami prawa, w celu realizacji przysługujących uprawnień, bądź spełnienia przez placówkę obowiązków określonych przepisami prawa a także realizacji zadań realizowanych w interesie publicznym lub w ramach sprawowania władzy publicznej
- przetwarzanie może być również niezbędne do wykonania umowy, której Pan/Pani jest stroną
- mogą wystąpić przypadki w których zostanie Pan/Pani poproszony o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w określonym celu i zakresie
Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Ich odbiorcami będą jedynie instytucje upoważnione z mocy prawa.
Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia swoich
danych.
W przypadku gdy przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody, w każdym momencie ma Pan/Pani prawo do jej cofnięcia bez wpływu na dotychczasowe procesy przetwarzanie.
Ma Pan/Pani prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa) w przypadku gdy uzna Pan/Pani, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy Rozporządzenia. 
Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały profilowaniu i/lub zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji.
Okres przechowywania danych : zgodnie z jednolitym rzeczowym wykazem akt.
 
 

wniosek.pdf

Copyright © 2013. Przedszkole nr 15 w Mysłowicach Rights Reserved.